Nasz Sprzęt

Glebogryzarka OLEO-MAC MH 198 RK35

Napędzana silnikiem Emak K 800 HC OHV o pojemności 182cm3. Wyposażona w trzy biegi: 2 do przodu i 1 wsteczny. Szerokość robocza to 85cm (z możliwością redukcji do 35cm). Kierownica w pełni regulowana. Polecana do użytku prywatnego. Filtr w kąpieli olejowej. Wzmocniona osłona łańcucha.


Odkurzacz ogrodowy STIHL SH86

Idealny do oczyszczania dużych powierzchni. Możliwość zastosowania jako dmuchawy (w wyposażeniu seryjnym). Płynna regulacja obrotów, dysza okrągła, dysza płaska, STIHL ElastoStart, system antywibracyjny STIHL, silnik 2-MIX, filtr HD2.


Nożyce do żywopłotu STIHL HL 94 C-E

Optymalne do profesjonalnych prac przy przycinaniu wysokich żywopłotów oraz prac w niewielkiej odległości od podłoża. Lekka przekładnia, silnik 2-MIX z systemem ECOSPEED do regulacji prędkości obrotowej podczas pracy na długich odcinkach na terenach wymagających zachowania ciszy, system STIHL ErgoStart, listwa tnąca wychylna pod kątem 145°, długość całkowita 242 cm.


Opryskiwacz spalinowy STIHL SR450

Komfortowy opryskiwacz o dużym zasięgu oprysku. Łatwy w obsłudze. Z pojemnym zbiornikiem. Szybkie uruchamianie urządzenia. Model wyposażony w praktyczny mechanizm do przezbrojenia 2w1, który umożliwia wykonywanie zarówno oprysków jak i rozpylanie granulatu.


Kosa spalinowa STIHL FS 560 C-EM

Wyjątkowo mocna, stabilna, trwała i wytrzymała kosa spalinowa STIHL z silnikiem o mocy 3,8 KM. Dzięki 4-punktowemu systemowi antywibracyjnemu poziom wibracji jest niski. Zastosowanie systemu sterowania pracą silnika M-Tronic i ErgoStart ułatwia uruchamianie i podnosi komfort pracy.


Kosa spalinowa STIHL FS360 C-EM

Doskonała do wykaszania tzw. twardej trawy. 4-punktowy system antywibracyjny STIHL, STIHL ErgoStart, przełącznik wielofunkcyjny, uchwyt oburęczny, praktyczna regulacja uchwytu, silnik 2-MIX, STIHL M-Tronic, szelki uniwersalne ADVANCE.


Nożyce do żywopłotu STIHL HS 82T, 75CM

Profesjonalne nożyce tnące z silnikiem STIHL 2-MIX w wersji do trymowania. Dwustronna listwa tnąca, przeznaczona zarówno do cięcia w poziomie jak i w pionie. Niewielka waga i niski poziom drgań. Do 5100 skoków na minutę, duża prędkość ostrzy gwarantują delikatne cięcie.


Pilarka STIHL MS 150 C-E

Najlżejsza pilarka łańcuchowa STIHL. Komfortowe uruchamianie dzięki ręcznej pompie paliwowej i systemowi STIHL ErgoStart, oszczędny silnik 2-MIX, wyposażona w prowadnicę 30cm i piłę łańcuchową PM3 1/4" zapewniającą precyzyjną i bezpieczną pracę.


Pilarka STIHL MS 391

Poręczna, mocna pilarka łańcuchowa przeznaczona dla wszystkich użytkowników, którzy oczekują wyższej mocy i wyższego komfortu podczas pracy przy pozyskiwaniu drewna. Mocny silnik o niskim poziomie wibracji o mocy 4,5 KM z innowacyjny systemem filtrów. Do 20% mniejsze zużycie paliwa i redukcja emisji spalin nawet do 50% w porównaniu do dwusuwowych modeli o tej samej mocy bez technologii 2-MIX. Z pompą olejową o regulowanej wydajności.


Drabina MOUNTER 3X14

Profesjonalna drabina 3x14 Mounter posiada wyjątkowo mocny I-profil usprawniający pracę oraz jest wygodna w użyciu dzięki szerokim, antypoślizgowym szczeblom kształtu „D” (szerokość 45mm),


Taczka elektryczna Zipper ZI-EWB500

Taczka elektryczna o mocnym napędzie.


FISKARS Świder QuikDrill L

Świdry Fiskars QuikDrill™ zamiast tradycyjnego spiralnego gwintu posiadają ułożone pod optymalnym kątem ostrza z wysokiej jakości stali i ostry szpikulec, ułatwiający zrobienie wykopu.


Kilof FISKARS

Kilof marki Fiskars to narzędzie do spulchniania twardej i kamienistej gleby.


Hełm kask ochronny pilarza STIHL Advance X-Vent

Kask ochrony STIHL Advance X-Vent to propozycja dla tych, którzy cenią sobie wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortowe warunki pracy. Najnowsze dzieło inżynierów STIHL - Kask ochronny Advance X-Vent spełnia te warunki w najwyższym możliwym stopniu, zdobywając uznanie wśród profesjonalistów.


FISKARS Sekator Żyrafa teleskop UPX86 + piła UPX80

Nowe sekatory uniwersalne Fiskars PowerGear X™ zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zwiększyć moc cięcia gałęzi położonych wysoko w koronie drzew, jak i tuż przy samej ziemi.


Piła do gałęzi do sekatorów uniwersalnych Żyrafa UPX86

Do cięcia gałęzi o ø80 mm


Szpadel SOLID ostry 131413 oraz Szpadel SOLID prosty 131403

Szpadel Fiskars Solid, jak również wszystkie produkty z serii Solid charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością oraz uniwersalnym zastosowaniem


FISKARS siekiera rozłupująca X25 2,58 kg 4 GEN

Do rozłupywania dużych pieńków >30 cm


Zgrabiarka ogrodowa uniwersalna Fiskars z 12 palcami,

• Lekka zgrabiarka (szerokość 41 cm) do grabienia, wyrównywania i wygładzania sadzonek kwiatowych i warzywnych, a także do grabienia małych gałęzi, kamieni lub oddzielnych darń, nadaje się również do rozdrabniania kory mulczowej


Teleskopowy wyrywacz do chwastów SMARTFIT


Nożyce do trawy

Nożyce do trawy przydadzą się podczas pielęgnacji trawnika – dzięki nim pozbędziesz się wystających źdźbeł.

Narzędzie nadaje się również do przycinania gałązek o niewielkiej średnicy, więc z powodzeniem możesz je wykorzystać do formowania krzewów oraz żywopłotów.


FISKARS Motyka stalowa

• Do usuwania chwastów między roślinami i rozdrabniania gleby


Kosiarka spalinowa JOHN DEERE RUN 51


FS 560 C-EM

O mocy 2,8 kW / 3,8 KM z systemem M-Tronic (M) i ErgoStart (E), silnik 2-MiX


Przyczepka 266 x 134 x 135 Syland z plandeką h100 cm

SYLAND 266 to: Konstrukcja dla najbardziej wymagających klientów oraz wypożyczalni przyczep. Wzmocnione podwozie z PEŁNYCH profili ocynkowanych ogniowo. Bardzo sztywne burty wzmocnione kształtownikiem o profilu zamkniętym. Wzmocnione koła 165, 175 lub 185R13, Najdoskonalsze resory typu ŻUK oraz osprzęt SPP z dertyfikatem DEKRA zapewnią bezproblemowe użytkowanie przez długie lata. Prezentowana wersja jest doposażona w liczne wzmocnione części np. amortyzatory osi oraz otwieraną przednią burtę oraz plandekę h 100 cm z otwieranym przodem.


Facebook Choina Daniel - usługi ogrodnicze

WIĘCEJ NASZYCH REALIZACJI

ZNAJDZIESZ NA PROFILU FACEBOOK